1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

KONKURS

Diçka e re po vjen në vendin tonë, për të gjithë meraklitë e kafesë dhe pijeve të ndryshme nga kafeja, ëmbëlsirave super të shijshme dhe unike si dhe ushqimit të mrekullueshëm! 

Ju ftojmë të bëheni pjesë e ekipit tonë të ESPRESSOLAB KOSOVA

 Konkurs pune për këto pozita:

 • Asistent/e menaxherit 2 pozita (femër, mashkull)
 • Barista/e 4 pozita femër, mashkull)
 • Banakier/e 4 pozita (femër, mashkull)
 • Arkatar/e 4 pozita (femër, mashkull)
 • Kamarier/e 4 pozita (femër, mashkull)
 • Pastiqer/e 3 pozita (femër, mashkull)
 • Furrëtar/bukëpjekës/mjeshtër për pjekurina (Bakery Chef) 2 pozita (femër, mashkull)

Espressolab do të jetë një rrjet (franchise) në tërë vendin dhe regjionin tonë.

Pse të na bashkoheni? 

 • Paga shumë të mira dhe konkuruese,
 • Bonuse.
 • Trajnime në Turqi.
 • Ambient shumë i mirë në qendër të Prishtinës.

Ju ftojmë të aplikoni duke derguar CV përmes butonit Apliko Këtu ose në emailin:  jobscaffelab@gmail.com apo na telefononi në: 045 666 062

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 02/07/24 (12 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet