1
PREMIUM PLUS

Arkatar, Ndihmës/e Kuzhinier/e, Enëlarës/e, Shofer

Ruaj
Pastao Eatery
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Pastao Eatery po na duhen :

  • 1 Arkatar
  • 1 Ndihmës Kuzhinier/e
  • 1 Enëlarës/e
  • Shofer (Part Time dhe Full Time)

Përvoja e punës nuk është e domosdoshme.

Gjindemi në lagje të spitalit, në rrugën Muharrem Fejza.

Të interesuarit mund te aplikojnë përmes butonit 'Apliko Këtu' apo na kontaktoni në numrin + 383 44 799 348 permes Viberit me shkrim.

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 01/07/24 (11 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet