1

Kamarier/e, Shankist/e, Ndihmës Kuzhine

Ruaj
Terra Eatery
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Terra Eatery & Cafè (Qendra Tregtare - CENTRAL PARK - Prishtine) Shpallë Konkurs për

  • Kamarier/e
  • Shankist/e (Mbasdite)
  • Ndihmës Kuzhine

Kualifikimet dhe kërkesat:

  • Të jetë i gatshem për punë ekipore.
  • T’i përshtatet orarit fleksibil të punës.
  • Të ketë qasje me përgjegjësi dhe përkushtim të lartë në punë.

Çka ofrojmë ne:

  • Kontrata e Rregullt e Punes
  • Pagesa e Pages Permes Bankes
  • Pagesat e Kontributeve Pensionale
  • Ambient Profesional dhe Motivues

Mënyra e Aplikimit:

Te gjithe te interesuarit mund te aplikojne permes email duke derguar CV’ne ne eateryterra@gmail.com ose duke na kontaktuar ne Viber/WhatsApp +38344727816

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 28/06/24 (16 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet