1
PREMIUM

Pizzaman, Delivery, Telefonist, Ndihmës Kuzhinier, Kamarier, Shankist, Kuzhinier

Ruaj
Pano Pizza
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Pano Pizza po zhvillohet cdo dite e me shume prandaj po shpall konkurs per keto vende te lira te punes:

  • Pizzaman
  • Delivery
  • Telefonist
  • Ndihmes Kuzhinier 
  • Kamarier
  • Shankist
  • Kuzhinier

Kemi nevoje për bashkëpunëtor serioz dhe të vullnetshëm për pune

Te gjithe ata qe jane te vullnetshem per pune dhe e bejne me dashuri punen ju lutem te na kontaktojne ne numrat tane te telefonit: 049609520; 048868686 (Whatsapp & Viber)

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 27/06/24 (7 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet