1
PREMIUM PLUS

Kamarier/e, Shankist/e, Ndihmës/e në Kuzhinë, Arkatare

Ruaj
Bliss Caffe Bar
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Bliss Lavazza me lokacion në Albi Mall hap konkurs për:

  • Kamarier/e 
  • Shankist/e 
  • Ndihmës/e në kuzhinë 
  • Arkatare 

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Të kenë aftësi të mira të bashkëpunimit.
  • Të kenë aftësi të mira të komunikimit.
  • Të jenë pozitivë gjatë orarit të punës.
Të interesuarit mund të aplikojnë përmes: 
Kandidatët e interesuar mund të kontaktojnë në numrin e telefonit: +383 44 980 622

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 27/06/24 (15 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet