1
PREMIUM
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Konkurs pune për pozitat e mëposhtme:

  • Shankist/e
  • Kamarier/e

Me veprimtari nga viti 1989 në Gjermani, tani edhe në Kosovë. Bëhu pjesë e stafit tonë!

Kualifikimet e kërkuara:

  • Përvoja e mëparshme në pozitat e shankistit ose kamarierit është e preferueshme.
  • Aftësi të shkëlqyera komunikuese dhe të punës në grup.
  • Përkushtim dhe profesionalizëm në ofrimin e shërbimeve ndaj klientëve.

Dërgoni CV-në tuaj në adresën e emailit: eiscafevalentina4@gmail.com ose kontaktoni në numrin e telefonit: 048-819-999.

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 25/06/24 (5 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet