1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Furra Evropa në Ulqin është në kërkim të kandidatëve për plotësimin e pozitave të mëposhtme:
  • Shitese x15
  • Kuzhinier\e x4
  • Ndihmes kuzhinier/e x6
  • Pastiqier/e x1
  • Ndihmes pastiqier/e x1
  • Shofer x4
  • Pastrues/e x4
  • Punetor ne furre x7
  • Punetor per ne prodhim x6
Puna është sezonale!
Vendbanimi dhe ushqimi sigurohet nga firma!
Numër kontaktues: +38267881288 (Viber & WhatsApp)

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 23/06/24 (11 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Jashtë Vendit
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet