1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

KONKURS

 

Kompania Solid hap konkurs pune për:

  • Asistente e Financave

Detyrat:

  • Regjistron dhe kontrollon faturat mujore të shpenzimeve në programin financiar.
  • Bën regjistrimin e blerjeve vendore.

Mënyra Aplikimit:

Te interesuarit te dergojne CV-n e tyre ne solidkos@gmail.com ose te kontakojne ne nr e telefonit 045 549 833

Kategoria Ekonomi, Financë, Kontabilitet
Skadon 22/06/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet