1
PREMIUM PLUS

Kamarier/e, Ndihmës/e Kuzhinier/e

Ruaj
Ginger Coffee Bar & Eatery
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Restaurant Ginger Coffe Bar & Eatery Albi Mall Prishtinë shpallë konkurs për këto pozita:

  • Kamarier/e 
     
  • Ndihmes/e Kuzhinjer/e 

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Aftësi të mira komunikimi;
  • Aftësi të mira prezantuese të shërbimeve dhe produkteve;
  • Respektimi i rregullave në punë;
  • Përvoja e domosdoshme, sipas vendit të punës;
  • T’i përshtatet orarit fleksibil të punës;
  • Të ketë aftësi të mira organizimi.

Të ketë saktësi dhe vëmendje në detaje të punës

Kontakti +38345775588 Viber ose Whatsapp

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 22/06/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet