1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

KONKURS

"Lisi-M" është kompani e shitjes së aksesoreve për vetura dhe motoçikleta në tregun e Kosovës.
Në kuadër të zgjerimit të aktiviteteve biznesore, kompania shpall konkurs për pozitat e mëposhtme për degën LISI-M Prishtinë:

  • SHITËS/E NË DYQAN

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Komunikon me klientët dhe ofron zgjidhje për kërkesat e tyre;
  • Kujdeset dhe organizon shitjen në dyqan;
  • Krijon dhe mbanë raporte profesionale me stafin e kompanisë.

Mënyra e aplikimit:

Dergoni CV-n tuaj përmes butonit 'Apliko Këtu' ose në email adresën punesohu@lisi-m.com duke shënuar në titull pozitën për të cilen aplikoni apo na kontaktoni në inbox. Konkursi është i hapur deri me datën 15.06.2024.

Kandidatët e përzgjedhur do kontaktohen nga kompania për intervistë.

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 15/06/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet