1

Banakier/e, Kamarier/e, Kuzhinier, Ndihmës/e në Kuzhinë

Ruaj
Marco Polo's Restaurant
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Mundësi Punësimi

Marco Polo's ofron pozita të hapura të punës në restaurant. 
Ne kemi pozita të hapura pune për:

  • Banakier/e
  • Kamarier/e
  • Kuzhinier
  • Ndihmës/e Kuzhine

Kushtet për aplikim: 

  • Të jetë komunikativ/e dhe serioz në punë
  • Eksperiencë pune së paku  1 vit
  • Të flas gjuhën Shqipe rrjedhshëm (preferohet dhe gjuha Angleze)
  • Të jetë ambicioz/e  dhe i/e motivuar të punoj në një ambient serioz! 

Ju mirëpresim të aplikoni përmes numrit të telefononit +38344497804

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 15/06/24 (3 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet