1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

"Plus Paints është kompani tashmë lidere që nga viti 2008, e cila meret me një sërë shërbimesh dhe ofron një gamë të gjerë të produkteve si ngjyra industriale dhe produkte të ndryshme për bizneset që meren me materiale si dru, hekur dhe metal.

Kompania Plus Paint ofron ambient të mirë të punës, zhvillim në karrierë, benefite dhe kushte të mira të punës.

Pozitat e hapura:

  • Shitës/e -  1 pozite ( Lokacioni Prizren )

Dergo CV në emailin hr@pluspaints.com, ose kontaktoni ne nr: 049125305"

Email: info@pluspaints.com
Web: 
www.pluspaints.com
Fb: https://m.facebook.com/pluspaintss/

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 14/06/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prizren
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet