Albi Group

Vende të lira të punës - Prizren (136)

	 	 

ALBI PO VJEN NË PRIZREN

Albi Group me kënaqësi vazhdojnë rekrutimin për të plotësuar vendet e lira të punës. Nëse jeni person kreativ dhe i motivuar për të zhvilluar karrierën, atëherë aplikoni edhe ju për tu bërë pjesë e ekipit tonë. Ne ofrojmë mundësi punësimi në një ambient modern dhe dinamik.

Andaj si rezultat i zgjerimit të aktivitetit afarist, Albi Group kërkon kandidatë të motivuar të aplikojnë për vendin e punës si:

Vendi i punës: GALLERY Mall - PRIZREN

BUTIK

 • MENAXHER/E NË BUTIK (10 vende pune)
 • ASISTENT/E MENAXHER/E NË BUTIK (10 vende pune)
 • MERCHANDISER/E NË BUTIK (10 vende pune)
 • SHITËSE NË BUTIK (60 vende pune)

MARKET

 • MENAXHER/E NË MARKET (1 vende pune)
 • ASISTENT/E MENAXHER/E NË MARKET (2 vende pune)
 • FURRËTAR (2 vende pune)
 • PASTIQERE (2 vende pune)
 • MISHSHITËS (2 vende pune)
 • ARKËTARE (10 vende pune)
 • SEKTORISTE (20 vende pune)
 • SHITËS/DEPOIST (5 vende pune)
 • MIRËMBAJTËSE (2 vende pune)

TAGS: Albi GroupPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 8656
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prizren
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC