1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

LAW LOUNGE - një lokal i ri me kushte bashkëkohore të punës është në kërkim të personave adekuat për plotësimin e pozitave :

2 - Kamariera 

1 - Shankist/e 

Kualifikimet e kërkuara : 

  • Përvojë relevante për pozitat e kërkuara
  • Të jetë i/e shkathët 
  • Aftësi komunikimi dhe bashkëpunimi

Lokacioni :

Prishtina e Re (përballë Pallatit të Drejtësisë) 

Orari i punës : 

07:00 - 15:00 ose 07:30 - 15:30 

Mënyra e aplikimit : 

Të interesuarit mund të kontaktojnë përmes numrit : 045 424 626 

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 14/06/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet