1
PREMIUM
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Laboratori Biolab Zafi F në Pejë shpall konkurs për këto dy pozita:

  • Laborant\e
  • Infermier\e

Të interesuarit  duhet tē lajmërohen në tel: 044 569 252 ose në e-mail info@biolabzafi.com

Përparësi kanë kandidatët me pervojë pune.

 Behu pjesë e ekipit profesionist dhe më pervojë 30 vjeqare tëk Biolab Zafi. Laboratori Biolab Zafi F në Pejë ju mirepret!

KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet