1

Pizzaman, Kuzhinier/e, Ndihmës/e Kuzhiner/e Kamarier/e (Ulqin)

Ruaj
Toni Grill
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Lokacioni: Ulqin, Mali i Zi 

Plazhi & Restaurant TONI GRILL shpallë konkurs për këto pozita: 

  • Pizzaman 
  • Kuzhinier/e, Ndihmës Kuzhiner/e 
  • Kamarier/e 

Kualifikimet e kërkuara per keto pozita jane: 

  • Përvojë parakprake e punës në Gastronomi 
  • Të ketë aftësi te shkelqyera komunikuese. 
  • Të ketë aftësi të mira organizative 

Ne ofrojmë 

  • Akomodim dhe Transporti i sigurar nga Punedhenesi • Pagese konkurruese bazuar në experience dhe aftësi 

Te gjithe te interesuarit mund te aplikojne permes numrit te telefonit +38269532020 (Viber) ose të dërgojnë CV-në e tyre në e-mail: beach.tonigrill@gmail.com

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 12/06/24 (18 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Jashtë Vendit
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet