1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë përmes butonit "Apliko Këtu" ose në E-mailjobs@burgerking.al

 

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 10/06/24 (14 ditë)
Orari
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet