1
PREMIUM
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Aurora Group, po kërkon Enëlarëse dhe Kamarier të përfshihen në ekipin tonë të përkushtuar.

  • Kuzhinier/e
  • Kamarier/e
  • Shankist/e

Kualifikimet:

  • Të jenë pozitivë gjatë orarit të punës
  • Të kenë aftësi të shkëlqyera komunikuese
  • Të kenë aftësi të mira të punës në grup

Rroga: 

Kuzhinier/e (600 - 800EUR, me marrëveshje) 

Kamarier/e (450EUR)

Shankist/e ( Page fillestare 400EUR)

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë përmes numrit kontaktues: 048-998-999

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 11/06/24 (15 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet