1
PREMIUM PLUS
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Orta Food and Fun shpallë konkurs për pozitat:
  • Kamarier
  • Shankist

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Të bëjë shërbimin dhe servimin e ushqimeve dhe pijeve.
  • Të jetë i/e shkathtë.
  • Të ketë aftësi të mira bashkëpunimi dhe komunikimi.

Lokacioni: Në objektin Herta Kids, përballë kolegjit AAB, Fushë Kosovë

Të gjithë të interesuarit mund të kontaktojnë përmes numrit +38345963979 ose  +38349168800

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 09/06/24 (16 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet