Papirun

Shpërndarës i ushqimit, Arkatare, Ndihmës kuzhinier/e

	 	 

Papirun ofron vende të lira pune.

Pozitat:

  •  Shpërndarës i ushqimit (shofer për delivery);
  • Arkatare (pagesa në arkë);
  • Ndihmës kuzhinier/e (punë me sanduiq dhe sallata);

Personat e interesuar për punë duhet të dërgojnë CV-në apo informatat e mëposhtme në email adresën papirun2012@gmail.com ose përmes Viber në +38345 338 367

• Emri, Mbiemri,
• Mosha,
• Vendbanimi,
• Përvoja e punës,
• Kontakti (email adresa, numri i telefonit).

TAGS:  Papirun, PrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 1369
Kategoria Gastronomi
Skadon 15 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC