1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

KONKURS PUNE

Kërkojmë Punëtor Sezonal si Kamarier/e dhe Shankist/e me mundësi vazhdimi

Për më shumë informata na kontaktoni në Viber në numrin +38349398002

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 08/06/24 (12 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet