1
PREMIUM
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

KONKURS

Kompania 'Gemix' hap konkurs pune për:

  •  Punëtor në fabrikë

Lokacioni: Drenas

Kualifikimet:

  • Preferohet përvojë pune paraprake,
  • Aftësi të punojë në mënyrë të pavarur dhe në grup,
  • Të ketë aftësi bashkëpunimi,
  • Shkathtësi të shkëlqyera ndërpersonale,
  • Të respektojë orarin e punës

Mënyra Aplikimit:

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë përmes butonit 'Apliko Këtu'

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?

Kategoria Prodhim
Skadon 07/06/24 (11 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Drenas
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet