1
PREMIUM PLUS

Promotere (15), Supervisor (4)

Ruaj
AMC Marketing
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

AMC MARKETING  shpall konkurs për plotësimin e vendeve të punës.

  • Promotere(15 pozita) 
  • Supervisor (4 pozita)  

Promoteret dhe Supervisoret do të punojë 4 herë në javë nga 4 orë në ditë 

Pagesa mbi mesataren e tregut!

Të dhënat tuaja(CV) mund të i dergoni në : promotion@amc-ks.com, Instagram @amccorporation, Viber -  +38344105305

Kategoria Marketing, Reklamim & PR
Skadon 07/06/24 (11 ditë)
Orari Part Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet