1
PREMIUM

Pastiçer/e, Kamarier/e, Shankist/e

Ruaj
Pasticceria Pianno
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

KONKURS PUNE

Pasticceria Pianno kërkon Pastiqer/e me përvojë pune dhe Kamarier/Shankist me ose pa përvojë pune.

Kualifikimet e kërkuara:

  • Aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe bashkëpunimi.
  • Aftësi të mira të punës në grup.

Për më shumë detaje na kontaktoni në 045 818 732 ose na vizitoni ne lokal tek Pallati i Rinisë, përballë Newborn.

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 07/06/24 (13 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet