1
PREMIUM PLUS

Financa, Administratë/Shitje, Dizajner/e, Operator Shtypi

Ruaj
Zhaki Advertising
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Aplikoni përmes butonit Apliko këtu ose email adreses: advertisingzhaki@gmail.com

 

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 06/06/24 (10 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet