1
PREMIUM
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Pozita: "Asistent/e i/e shitjes" JYSK Prishtinë (Arbëri). 
Afati për aplikim: 08.05-24.05.2024"

Kultura jonë e fortë e ekipit dhe angazhimi i juaj sigurojnë që ditët e punës të jenë sfiduese e argëtuese dhe që ju të keni mundësinë të bëni një ndryshim në JYSK

Nëse keni aftësi të mira në shitje, shërbim ndaj konsumatorit dhe dëshironi të zhvilloni karrierën tuaj, atëherë aplikoni si Asistent/e i/e shitjes në JYSK Prishtinë (Arbëri) duke dërguar CV-në tuaj në përmes butonit "Apliko Këtu" ose në hr@jysk-ks.com ose plotësoni aplikacionin në dyqanet tona dhe përfitoni nga benefitet që JYSK ofron.

 

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 24/05/24 (7 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet