1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Numrat kontaktues: 049932903 dhe 049615222

Kategoria Prodhim
Skadon 06/06/24 (10 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet