1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

KONKURS

Pozita e punës: Punëtorë Dekori (djem dhe vajza)

Fire & Powder Events është në kërkim të 4 punëtorëve të dekorit.

Lokacioni: Prishtinë.

Kriteret:

  • Të jenë të shkathët, të duruar për të mësuar gjërat e vogla dhe detajet.
  • Kandidatët me përvojë pune kanë përparësi.

Mënyra Aplikimit:

Apliko duke dërguar CV-në në events@fireandpowder.com

Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 20/05/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet