1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

KONKURS  PUNE 

Arteg – kërkon të rekrutojë kandidatë të rinjë në këto pozita :

  • 2 x Sektoriste

Kategoria : Sektoriste

Kualifikimet e kërkuara:

  • Përvoj pune në sektor
  • Të mirëpres dhe të informojë klientët rreth artikujve / ofertave 
  • Të mbajë dhe të përkujdeset për sektorin si dhe të përkujdeset për etiketa & barkode
  • Fleksibile dhe e përshtatshme me kërkesat e punës 

Paga e kenaqshme 

Ftojmë kandidatët e interesuar të aplikojnë duke dërguar CV në email adressën : ks@arteg.al

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 02/06/24 (8 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet