1
PREMIUM PLUS
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

KONKURS PUNE

ELTRISI SH.P.K – PRISHTINË – Material elektrik

Shpall konkurs pune për tri vende të lira të punës:

  • SHITËS (2),
  • DEPOIST

Përshkrimi i detyrave të punës dhe i kushteve tjera njoftohet në intervistë.

Adresa: Tophane, Lidhja e Prizrenit 12/A Prishtinë.

Nga ora 13:00 – 16:00 intervistimi.

Mënyra Aplikimit:

Për të aplikuar plotësoni formularin përmes butonit "Apliko Këtu"

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 02/06/24 (6 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet