1
PREMIUM PLUS
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Albapetrol Group Shpk, pika në Suharekë, së shpejti hap marketin e ri dhe kërkon:

Pozita: Arkatare (femra) - 2 vende të lira

Kushtet e punës:

  • Paga fillestare: 400€ (paguhet përmes bankës)
  • Orari i punës: Dy ndryshime të punës nga 7 orë  (paradite 07:00 - 14:00 dhe pasdite 14:00 - 21:00)
  • E diela pushim

Për informacion shtesë rreth kushteve të punës, ju lutemi kontaktoni në numrin +38348183183.

Ju faleminderit për interesimin tuaj për të punuar në Albapetrol Group Shpk.

 
 
 
 
 

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 01/06/24 (5 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Therandë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet