GorillaWear & SteelfFit

Punëtore për dyqan sportiv

	 	 

Kerkojme punetore per dyqan sportiv 

Orari i plote

Kualifikimet:

  • Te kete pervoje pune  ne dyqan te ngjajshem;
  • Te jete aktive;
  • T'u ktheje pergjigje klienteve ne rrjete sociale;
  • Te pergatise dergesat online;
  • Te kete njohuri te gjuhes angleze;
  • Te jete e afte dhe komunikative.

Dyqani gjendet ne Prishtine 

Rruga Tirana C4/3 

CV-ja te dergohet ne email vjosajuniku@hotmail.com

TAGS: Gorilla Wear & SteelFitPrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 2742
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC