1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Reforma - Audi KOSOVA, kompania e autorizuar per shitjen e veturave AUDI si dhe per servisimin e veturave Audi, Volkswagen, Skoda dhe Seat shpall konkurs per pozitën:

  • Mekanik

Detyrat dhe kerkesat:

  • Njohja e punes ne veturat e brendit Volkswagen, Audi, Skoda, Seat
  • Pervoja punes minimum 3 vjeqare 

Diagnostifikim i problemeve ne vetura

  • Diagnostifikim i problemeve ne vetura ne baze te diagnozes kompjuterike

Të gjithë të interesuarit CV mund ta dërgojnë në e-mail adresën: jobs@reforma-pr.com në titull duhet shkruar pozita e punës për të cilën aplikoni.
Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret e kompanisë do të kontaktohen!

Kategoria Industria Automobilistike
Skadon 23/05/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet