1

Kuzhinier/e, Ndihmëse Kuzhinier/e, Shankist/e

Ruaj
PONTE AVENUE
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

KONKURS

Jeni të interesuar të bashkoheni në ekipin tonë me një ambient shumë të ngrohtë dhe profesional, atëhere PONTE AVENUE ju pret!

Pozitat:     

  • 1x Kuzhinier/e                      
  • 1x Ndihmëse Kuzhinier/e
  • 2x Shankist/e

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Të jetë pozitive gjatë orarit të punës.
  • Aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe bashkëpunimi.
  • Përvojë relevante në fushën e gastronomise për pozitat e kërkuara.

Lokacioni: 

  • Prishtinë / Swiss Center-Rrethi i Çagllavicës
Mënyra e aplikimit:

Të interesuarit mund të aplikojnë përmes e-mailit ponteshpk@gmail.comose në numrin 043 576 544.

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 24/05/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet