1
PREMIUM PLUS
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

KONKURS PUNE

Longue i Vogël, po kërkon të zgjerojë ekipin tonë dhe hap konkurs për plotësimin e pozitës:

  • Banakier/e
  • Kamarier/e

Kualifikimet:

  • Përvojë pune është e preferueshme, por nuk është e domosdoshme.
  • Aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe ndërveprimi me klientët.
  • Aftësi për të punuar në një ambient të shpejtë dhe të përshtatshëm.

Mënyra e aplikimit:

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë përmes butonit "Apliko Këtu"

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 23/05/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet