1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë përmes butonit Apliko Këtu ose në email: jobs.ks@kam-market.mk

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 21/05/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Ferizaj
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet