1
PREMIUM PLUS

Enëlarëse, Shitëse, Ndihmës/e Kuzhinier/e, Kuzhinier

Ruaj
Green Salad
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Green Salad hap konkurs për plotësimin e pozitave për:

  • Enëlarëse
  • Shitëse
  • Ndihmës/e Kuzhinier/e
  • Kuzhinier

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Të jetë pozitive gjatë orarit të punës.
  • Aftësi të mira organizative.

Lokacionet: 

  • Albi Mall - Prishtinë
  • Albi Mall - Gjilan
  • Galeria - Prizren

Mënyra e aplikimit:

Të interesuarit mund të aplikojnë duke u lajmëruar në numrin +386 49 237 844 (Viber ose WhatsApp) nga ora 09:00 - 16:00

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 22/05/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet