1
PREMIUM PLUS

Mësimdhënës/e të Gjuhës Gjermane (Suharekë)

Ruaj
The Cambridge School
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

A jeni entuziast dhe keni dëshirë per mësimdhënie te gjuhës gjermane? 
 
Nëse dëshiron të fillosh punë në shkollën më të mirë të gjuhëve të huaja dhe te bësh përvojë në karrierën tënde , atëherë ky konkurs është i duhuri per ty!

Kandidatët duhët të dërgojnë CV-në e tyre (bashkangjitur një foto) dhe dokumentet tjera relevante përmes butonit Apliko Këtu në e-mail adresën  cssuhareke@yahoo.com 

Kategoria Edukim, Shkencë & Hulumtim
Skadon 21/05/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Therandë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet