1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

X1

Monter 

Detyrat:

  • Përvojë pune 2+ vite në fushën e montimit.
  • Njohuri të montimit të dhomave dhe kuzhinave (interierin)
  • Të jetë I fokusuar dhe përqendruar në pozitën e punës
  • Bënë montimin e produkteve në Showroom dhe ne teren tek klienti

Kërkesat:

  • Aftësi për të punuar në grup
  • I vëmendshëm për paisjet e kompanisë

Të interesuarit të aplikojnë përmes butonit "Apliko Këtu" ose të lajmrohen në:
+383 48 600 002

Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 19/05/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet