1

Mjeshtër në Prodhim - Mobileri

Ruaj
Limani Sh.p.k.
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Limani Shpk me seli në Prishtinë - Veternik shpallë këtë vend të punës:

  •  Mjeshtër për prodhimin e shtreterve dhe mobiljeve nga shtofi

Lokacioni: Prishtinë - Veternik

Kualifikimet:

  • Përvojë pune të mëparshme në prodhimin e mobiljeve nga shtofi është e preferueshme.
  • Aftësi të shkëlqyera komunikimi 
  • Njohuri të mira të materialeve dhe proceseve të prodhimit të mobiljeve nga shtofi.

Mënyra e aplikimit:

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-në e tyre në email-in: nuredin.limani@gmail.com

apo përmes numrit kontaktues 044-141-688.

Kategoria Prodhim
Skadon 18/05/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet