1
PREMIUM PLUS
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Kompania Taxi Dallas në Prishtinë, shpallë konkurs për pozitën:

  • Vozitës (5 pozita) vetëm për orarin e Pasditës.

Kualifikimet e kërkuara:

  • Patenta e shoferit kategoria B së paku 3 vite,
  • Të jetë i sjellshëm dhe komunikativ,
  • Gatishmëri për punë nën kushte presioni dhe punë me orar fleksibil,
  • Përvoja do të jetë përparësi.

Të gjithë të interesuarit mund të na kontaktojnë duke telefonuar në numrin: +383 49 971 871

Kategoria Transport, Logjistikë
Skadon 17/05/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet