1
PREMIUM PLUS
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

KONKURS PUNE

Menta Caffe, po kërkon kandidatë të përshtatshëm për dy pozita të lira:

  • Shankist/e 
  • Kamarier/e

Kualifikimet:

  • Të ketë një qëndrim të këndshëm dhe miqësor
  • Aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe aftësi të mira ndërrpersonale
  • Përvojë pune në fushën e shërbimit të ushqimit dhe pijeve është e preferueshme, por nuk është obligative

Mënyra e aplikimit:

Të interesuarit mund të aplikojnë përmes butonit "Apliko Këtu" ose në numrin 049 177 269

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 15/05/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet