1

Kamarier/e (2), Ndihmëse Shankiste

Ruaj
Sophie Caffe & Snacks
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Sophie Caffe ne Royal Mall shpall konkurs për
  • Kamarier/e (2 pozita)
  • Ndihmëse shankiste (1 pozite)

Kriteret:

  • Të jetë i/e korrekt ne respektimin e rregullave te brendshme dhe bashkëpunues/e;
  • Aftesi te mira komunikuese me klientë

Mënyra e aplikimit:

Për te aplikuar ju lutemi te dergoni  CV-në tuaj ose na shkruani per interesim në e-mail adresen: sophiecaffeks@gmail.com ose duke kontaktuar numrin tonë te telefonit: 049/554900

Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 16/05/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet