1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Di Casa është destinacioni i veçantë për të gjithë ata që janë të apasionuar pas ambienteve të brendshme, qëllimi ynë është të krijojmë një plan të qëndrueshëm për zhvillimin e biznesit tonë, duke përdorur inovacionin dhe praktikat më të mira të industrisë për të siguruar rritje të qëndrueshme dhe të qëndrueshme në të ardhmen.

Ne jemi në kërkim të një individi të pasionuar dhe entuziast i cili është i aftë me gjenerimin e drejtimit, marketingun e rritjes dhe marketingun dixhital.

X1

Marketing department/Graphic Designer

Pergjegjesit dhe detyrat:

  • Minimumi pervoje 1-vjeçare ne marketing 
  • Njohuri te pergjithshme te programit ADS Manager, duke pasur aftesin per te menaxhuar Kampanjat
  • Kontrollimi dhe menagjimi i te gjitha rrjeteve sociale te kompanise
  • Njohja e gjuhes angleze
  • Shume i/e motivuar dhe kreativ/e 
  • Aftesi te duhura bashkupunimi ne grup apo ne pune individuale

Të interesuarit të aplikojnë përmes butonit "Apliko Këtu" ose të lajmrohen në:
048 600 002 

Kategoria Marketing, Reklamim & PR
Skadon 15/05/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet