1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

megaSun Solarium hapë konkurs për pozitën: 

  • Recepsioniste

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Të ketë aftësi të mira komunikuese
  • Të jetë pozitive gjatë orarit të punës
  • Të jetë bashkëpunëtore me stafin

Lokacionet:

-Prishtine ( Arberi, Bregu i diellit, Rruga B)
-Prizren(Abi Carshi ,Perball shkolles 17 nentori)

Të gjithë të interesuarat mund të aplikojnë përmes email-it megasun.ks.al@gmail.com

apo numrit kontaktues +38343561776 si dhe +38345351400.

Kategoria Administratë
Skadon 15/05/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet