Big Scoop

Banakiere (5), Kamarier (1)

	 	 
 
Konkurs për punë nga Big ScoopAlbi Mall, Prishtinë, për:
  • 5 banakiere dhe
  • 1 kamarier
Të interesuarit mund të aplikojnë duke na shkruar direkt në faqën tonë të Facebook 
 
 
apo edhe ne e-mail:
 
info@bigscoop-ks.com
Shikime 792
Kategoria Hoteleri
Skadon 10 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC