1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

"Depoist" në JYSK Prishtinë

Kultura jonë e fortë e ekipit dhe angazhimi i juaj sigurojnë që ditët e punës të jenë sfiduese e argëtuese dhe që ju të keni mundësinë të bëni një ndryshim në JYSK.
Qëllimi ynë kryesor është të ofrojmë rritje dhe mundësi karriere për të gjithë.
Ne e vlerësojmë shumë potencialin tuaj, angazhimin tuaj për zhvillimin personal dhe ambiciet tuaja të karrierës.
Nëse mendoni se jeni personi i duhur, atëherë aplikoni si Depoist në JYSK Prishtinë duke dërguar CV-në tuaj përmes butonit "Apliko Këtu" ose në hr@JYSK-ks.com ose plotësoni aplikacionin në dyqanin tonë dhe përfitoni nga benefitet që JYSK ofron.
 
Afati për aplikim: 08-19.04.2024.

Kategoria Transport, Logjistikë
Skadon 19/04/24 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet