1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Për të aplikuar dërgoni CV-në përmes butonit "Apliko Këtu" ose emailin jobs@trokaderoks.com

+383 49 931 073

⏱️ Dëshiron të aplikosh më shpejtë?

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 17/04/24 (6 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Gjilan
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet