ELKA Internacional

Shofer, Shitës Ambulantiv

	 	 

“ ELKA INTERNACIONAL SHPK” Një kompani e njohur në fushën e prodhimit dhe tregtimit të produkteve ushqimore kërkon të punësojë:

Shofer/M-Prishtinë

Shitës ambulantiv/M-Prishtinë

Detyrat dhe përgjegjësitë   

  • Identifikimi i mundësive të reja të shitjes                ·       
  • Raportimi në baza ditore gjatë vizitave në terren             
  • Përmbushja e objektivave të caktuara të shitjes mujore         
  • Komunikimi i përditshëm me klientët për shitjen e produkteve.
  • Krijimin dhe mbajtjen e marrëdhënieve efektive me klientët aktual dhe potencial.

Kërkesa për kandidatët:

  • Të kenë eksperiencë pune në këtë fushë më së paku 1 vit
  • Aftësi të mira komunikuese dhe negociuese.
  • Posedimi i lejes se drejtimit.
  • Universiteti përbën avantazh. 
  • Mosha 22-28 vjec. 

Paga do të jetë e kenaqshme. 

Vetëm kandidatët që do të përzgjidhen do të informohen.  

Për të aplikuar ju lutem dërgoni CV-te dhe dokumentat tjera që vërtetojnë kualifikimet tuaja bashkangjitur fotografinë tuaj në e-mail: enrik.topalli@elkaks.com

TAGS: ELKA, PrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 1935
Kategoria Shitje
Skadon 8 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC