1
PREMIUM

Rrobaqepëse (4), Qëndistare (2), Shitëse fizike

Ruaj
Luanda Bunjaku
Follow
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

LUANDA BUNJAKU shpallë konkurs pune për pozitat:

  • Rrobaqepëse – 4 pozita
  • ⁠Qëndistare – 2 pozite
  • Shitëse fizike – 1 pozitë


Luanda Bunjaku është kompani e dizajnit të modes që merret me prodhimin e fustanave dhe veshjeve tjera per femra.

Gjindemi në Prishtinë, Rruga Muharrem Fejza- Mati 1


Detyrat dhe përgjegjësitë per poziten Rrobaqepse dhe qëndistare:

  • 1. Qepja e fustanave
  • 2. Qepja e rruzave me dorë
  • 3. Duhet te kete njohuri te mire te punes me makinë.
  • 4. Te jete e shkathtë dhe te bashkpunoj ne çdo moment me koleget e punës.

Kriteret:

  • 1. Të ketë eksperience paraprake në këtë fushë.
  • 2. Të ketë aftësi të punoj në kolektiv.

Të gjithë të interesuarat mund të aplikojnë përmes email-it sales@luandabunjaku.com duke na derguar një CV apo përmes numrit kontaktues 049-949-111.

Kategoria Tekstil, Lëkurë, Industri Veshëmbathjeje
Skadon 30/04/24 (14 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet